| Giriş sinyali | 4~20mA |
|---|---|
| Maksimum basınç | 100psi |
| Model numarası | 3800 SA |
| Dış parçalar | Paslanmaz Çelik 1.4571 ve 1.4301 |
| Ağırlık | 2kg |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Dahili Empedans | 500Q(20mA DC) |
| Giriş hava basıncı aralığı | 0.14~0.7Mpa |
| Seyahat Menzili | 10~150mm (düz vuruş), 0~90°C (açısal vuruş) |
| Hava bağlantı boyutu | PT1/4, NPT1/4, G1/4 |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Alt Tipi | Dijital |
|---|---|
| Ürün Adı | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Nakliye Yolları | DHL |
| Geri bildirim | Geri bildirimlerle |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Hava besleme baskısı | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -30 ~+80 ℃ (-22 ~+176 ° F) |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Min./ Max.Current | 3.6 Ma/ 50 Ma |
| Vücut malzemesi | Alüminyum |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Ağırlık | 3,5 kilo |
|---|---|
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
| Tekrarlanabilirlik | <% 0.25 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Model | 3730-3 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ahşap Karton |
| Teslim süresi | 2-3 GÜN |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | 99 |