| Ev materyalleri | Alüminyum veya paslanmaz çelik |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 1,4-8 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Durum | Yeni |
| Nemlilik | 1. sınıf |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
| Model numarası | 3582i |
| ESKİ | Ex ia IIC T4 |
|---|---|
| Model numarası | 3800 SA |
| Kanıt | IP66 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dış parçalar | Paslanmaz Çelik 1.4571 ve 1.4301 |
| Model numarası | ND7000 |
|---|---|
| Ev materyalleri | Eloksallı Alüminyum Alaşımlı Bir Kompozit Polimer |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Gerilimmaks | 30VDC |
| Çıkış sinyali | 4-20mA |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Daha uzun koşu için versiyon | S2 - 30 Dakika Görev |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| ESKİ | Ex ia IIC T4 |
|---|---|
| Maksimum basınç | 100psi |
| Garanti | 1 yıl |
| Kanıt | IP66 |
| Model numarası | 3800 SA |
| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |
|---|---|
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Korozyon Koruması | KS |
| Mühür koruması | IP68 |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Ürün adı | Topworx PD Serisi Akıllı Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Yapılandırılabilir alarmlar | (PD100) Hayır; (PD200) Evet |
| Hava-tedarik baskısı | 2.8 ila 8 bar (40 ila 116 psi) |
| Aktüatör eylemi | Döner ve Doğrusal, Tek ve Çift, Doğrudan (DA) ve Ters (RA) |
| Sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +65 ° C (-40 ° F ila +149 ° F) |