| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 250±15Ω |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | 10~150mm 0~90º |
| Hava Bağlantısı | P(NPT) 1/4 |
| İletişim platformu | Hart |
|---|---|
| Tip | Dijital valf konumlandırıcısı |
| Tedarik baskısı | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| İletişim platformu | Hart |
|---|---|
| Tip | Dijital valf konumlandırıcısı |
| Tedarik baskısı | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| Model numarası | SVI1000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 2,5 kg (5,5 lb) |
|---|---|
| Hava Besleme Basıncı | 1,4 ila 7,0 bar |
| Koruma | IP66 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Ambalaj bilgileri | 2-7gün |
| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3730 |
| Matrial | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 150 PSI |
| Bağlantı | ISO5211 |
| Ortam nemi | %10 - 95 Yoğuşmasız |
| Zar | Olmadan |
| GİRİŞ DİRENCİ | 400 Wmaks/20 mA |
|---|---|
| Onay Kuruluşları | Kendinden Güvenli CCC |
| Ağırlık | 1,7 kg (3,7 lb) |
| Titreşim özellikleri5 ila 400 Hz'de 2G | 5 ila 400 Hz'de 2G |
| Giriş | 4 ila 20 mA HART İletişimi |