| Gezinme türü | Lazer navigasyon |
|---|---|
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | -20 °C ila +80 °C (-4 °F ila +178 °F) |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Özellik | Hızlı, Basit Yapılandırmayla Kolay Devreye Alma |
| Ürün | pozisyoner |
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 150 PSI |
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| endüstriler | Güç,Kimyasallar,Su,Petrol ve Gaz,Genel Endüstriler,Madencilik |
| histerezis | %0,2 |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
|---|---|
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Medya | Hava CO2 Gazı |
| Çıkış Basıncı | 0-60psig |
| Garanti | 1 yıl |
| Maksimum giriş basıncı | 250psig |
| İletişim Protokolü | Hart, 4-20mA analog |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
|---|---|
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
|---|---|
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Çıkış karakteristiği | doğrusallık |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Rangedown | 10:1'e kadar (Aralık 1 için 5:1) |
|---|---|
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Ortam Sıcaklığı | -10 ila +60°C, -10 ila +60°C, -10 ila +60°C |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
| Kesinlik | Yüksek |