| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | çelik |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| histerezis | <%0,5 |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | kilitleme valfi KOSO CL-523H kilitleme valfi |
|---|---|
| Marka | Koso |
| Modeli | CL-523H |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Güç Kaynağı | Yerel |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Pnömatik parçalar ROTORK YTC YT-850M YT-850P YT-870P YT-875P YT-870D YT-875D Vana için Limit Anahtar |
|---|---|
| Marka | ROTORK YTC |
| Modeli | TS800 YT-850M YT-850P YT-870P YT-875P YT-870D YT-875D |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Teşhis | - Evet. |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Teşhis | - Evet. |
| Model numarası | DVC6200 |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Bağlantı | Bağlantı |
|---|---|
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| histerezis | %0,2 |
| Nominal Çap | 2.5 |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Aktüatör Uyumluluğu | Tek etkili (yay geri dönüşlü) ve Çift etkili |
|---|---|
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
| Hava Tüketimi (Kararlı Durum) | Düşük, Tipik olarak < 0,1 SCFM |
| Marka / Üretici | mason |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |