| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Ürün adı | Yüksek kapasiteli yüksek hassasiyetli dijital pnömatik valf kontrolörlü IMI STI akıllı konumlandırıc |
|---|---|
| Marka | IMI |
| modeli | CYBE |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | basınç düzenleyiciler |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
| Malzeme | Malzeme |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Sertifikalar | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Teşhis | Hayır |
|---|---|
| Yaklaşık ağırlık | 3,5 Kg (8,0 Pound) |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Ürün Adı | Valf Konumlandırıcı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Gerekli terminal voltajı | 20mA'da 9Vdc |
|---|---|
| Model numarası | SVI1000/SVI2/SVI3 |
| Ürün | pozisyoner |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| evrensel tasarım | Doğrusal veya Döner Uygulamalar |
| Geri bildirim | Geri bildirimlerle |
|---|---|
| Tedarik medyası | Hava petrol gazı |
| Model numarası | Fisher DVC6200 |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Alt Tipi | Dijital |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Evet. |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |