| Durum | Yeni |
|---|---|
| Vana Tipi | Kontrol vanası |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Ürün Adı | Uzak Montaj Dijital Valf Denetleyicisi |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Ürün adı | Neles ND7000 Akıllı Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Gövde tipi | Tam iç çap, Küçültülmüş iç çap, Ceketli vana boyutu |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 1/2"(15A)~16"(400A), 4"*3"~18"*16", 1/2"*1"~12"*10" |
| Vücut Sınıfı | 150#~600#, 10K~40K |
| Akışkan sıcaklık | -45~+600°C |
| Bağlantılar | Flanşlı(RF) |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
| Malzeme | Basınç düzenleyici |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Çıkış karakteristiği | doğrusallık |
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Port Boyutu | 1/4 NPT |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hava, inert gaz, temiz su, hafif yağ |
| Maksimum Ortam/Ortam Sıcaklığı | 149 °F (65 °C) yaklaşık |
| Güç tüketimi | ~0,48 W (bobin için) |
| Güç Kaynağı / Bobin Gerilimi | 24 V DC nominal |
| Korozyon direnci | Yüksek |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Giriş sinyali | Bölünmüş özellikli 4-20 Ma DC |
| Adı | Gaz basıncı ABUV 230 SGT PR-D REG vana regülatörü ile KOSO 732E kelebek vana ile KIMRAY |
|---|---|
| Bağlantı tipi | Bayan NPT |
| Vücut sitili | Vücuttan |
| Döşeme Türü | Eşit Yüzde |
| Mühür Sınıfı | Sınıf VI |
| Nominal Çap | 2,5"(63mm), 4"(100mm),6"(150mm) |
|---|---|
| endüstriler | Güç,Kimyasallar,Su,Petrol ve Gaz,Genel Endüstriler,Madencilik |
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Madde | Basınç Düşürücü Vana |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj türü: karton kutu / fümigasyon olmayan ahşap kutu |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Çin |