| Ürün adı | KOSO PRF300 PRF400 basınç düşürme valfi |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| modeli | PRF300 PRF400 |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Snap Oyunculuk Röle |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila 85 ° C (-40 ° F ila 185 ° F) standart; Genişletilmiş seçenekler mevcut |
| Malzeme | Alüminyum Alaşımlı (standart) Veya Paslanmaz Çelik (isteğe bağlı) Muhafaza |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Kesinlik | ±% 0.50 çıkış aralığı (bağımsız doğrusallık) |
| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Anahtar kelime | Basınç Düşürücü Vana |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj türü: karton kutu / fümigasyon olmayan ahşap kutu |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Çin |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 150 psig |
|---|---|
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz |
| Ambalaj bilgileri | CARTONS |
| Ödeme koşulları | L / C, D / A, D / P, T / T |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog, Ayrık Alarmlar |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Montaj Tipi | Aktüatör montajı |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
|---|---|
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| Alan Sınıflandırması | Kendinden Güvenli, CSA ve FM için teşviksiz |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |