| tip | 3620J |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | AVP 100 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Yazılım Yapılandırması | Flowserve Logix Yazılımı |
|---|---|
| STEM Seyahat Aralığı | 10 - 100 mm (doğrusal vanalar için) |
| Valf karakterizasyonu | Doğrusal, eşit %, hızlı açık (seçilebilir) |
| Kesinlik | Açıklığın <±% 0.5'i |
| Döngü Göstergeleri | : Konum, sinyal ve alarmlar için LCD |
| Tip | Pnömatik Diyafram Aktüatörleri |
|---|---|
| Hareket türü | Doğrusal Kök, Döner Kök Hareket Tipi |
| Hava Besleme Basıncı | 140, 300, 340kPa |
| Bahar aralığı | 20-100, 80-200, 120-300kPa |
| Maksimum İnme/Açı | 20mm, 30mm, 40mm, 80mm, 60° |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
|---|---|
| Duyarlılık | <%0,1 |
| Koruma derecesi | IP 54 |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
| histerezis | Çıkış Süresinin %0,75'i |
|---|---|
| Minimum akım | 4-20 MA DC Sabit Akım |
| Duyarlılık | Arzda %10'luk Bir Değişim |
| Ürün Türü | Valf Konumu |
| Malzemeler | Paslanmaz Çelik, Bakır, Pirinç, Düşük Bakır Alüminyum Alaşımı |
| Uygulanabilir aktüatör | Pnömatik tek ve çift oyunculuk, doğrusal ve döner hareket aktüatörü |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| İletişim sistemi | SFN iletişimi (Model AVP300/301/302)/HART6(Model AVP302) |
| Çıkış Sinyali | 4-20 mA DC (Seyahat iletimi) |
| yıldırımdan korunma | Gerilim dalgalanmasının tepe değeri: 12 kV/Akım dalgalanmasının tepe değeri: 1000 A |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| tip | PD DVC6200 SIS |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrikli, Pnömatik |