| tip | 3582I |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| tip | 3720 |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Güvenlik Sertifikası | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektriksel |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | AVP 100 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Marka / Üretici | mason |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Bağlantıları | Boru Girişleri veya Entegre Konnektörler |
| Hava Tüketimi (Kararlı Durum) | Düşük, Tipik olarak < 0,1 SCFM |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |
| Giriş sinyali | HART Protokolü ile 4-20mA |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1,4~7 bar |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +80°C |
| Koruma Sınıfı | IP66, Ex ia IIC T5 |
| Malzeme | Korozyona Karşı Korumalı Alüminyum Muhafaza |
| Seri | 6100LA, 6200LA, 6300LA Serisi |
|---|---|
| Tip | Lineer Pnömatik Silindir Aktüatörler |
| Aksiyon türü | Çift Etkili, Yay Geri Dönüşlü Tip |
| Hava Besleme Basıncı | Çift Etkili: 300-500 kPa, Yay Dönüşlü: 500 kPa |
| Aksiyon | Doğrudan Eylem (DA), Ters Eylem (RA) |
| Tasarım | Sert contalı sabit V portlu küresel vana |
|---|---|
| Yapı | Kompakt entegre sert gövde, düşük deformasyon ve sızıntı |
| Akış Yolu | Düşük akış direncine sahip düzgün akış yolu |
| İşlev | Çift kapatma ve düzenleme fonksiyonu |
| Kontrol aralığı | Hassas küçük akış kontrolü için yüksek kısma oranı |
| Aksiyon | Doğrusal Döner Tip |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa |
| Sinyal | 4 20mADC |
| Kesinlik | Yüksek kontrol hassasiyeti |
| Koruma | IP66 Su Geçirmez Toz Geçirmez |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Çeyrek dönüşlü, Döner |
|---|---|
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, SIL özellikli |
| Kontrol Tipi | Açık/kapalı, kısma |
| Aktüatör Modeli | 2052 Yaylı ve Diyaframlı Döner Aktüatör |
| Pozisyoner Modeli | DVC2000, DVC6200 Dijital Valf Kontrol Cihazı |
| Teşhis | Olmadan |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Garanti | 1 yıl |
| Aktüatör | Doğrusal veya Döner |