| Marka | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Konumlandırıcı |
| Ürün | pozisyoner |
| iletişim | HART İletişim |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Ambient Temperature Range | -40°C To +83°C (-40°F To +182°F) |
| Maximum Outlet Pressure | 150 Psi |
| Control Range | 0-100% |
| Data Interface | Wired |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Köken |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, Inmetro, Nepsi, Tiis, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Model numarası | 3200MD |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Başvuru | genel |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | D30 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| Malzeme | döküm alüminyum |
| Ağırlık | 1,8 kilo |
| Aksesuarlar | Taşıma Çantası, Test Uçları, Timsah Klipsler, Kullanım Kılavuzu, Kalibrasyon Sertifikası |
|---|---|
| Güç çıkışı | 24V DC Nominal, 30 MA Maks |
| Çıkış çözünürlüğü | 0.001 MA |
| Güç kaynağı | 9V DC 4 X 1.5V AA Pil veya Şarj Edilebilir Pil |
| Görüntülemek | LCD Ekran, 2 Satır X 16 Karakter |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | Svi2 Ap-21123121 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | Svi2 Ap-21123121 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-21113121 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-21123111 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |