| Durum | Yeni |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| kablolu | Hava |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0.2 -1.0 veya 0.4 -2.0 bar Pnömatik Sinyal |
|---|---|
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 50 psi |
| Montaj tipi | Aktüatör Montajlı |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
|---|---|
| Çalışma koşulları | Gaz: T6 Toz: T82 |
| Basınç Bağlantıları | 1/4 NPT Dahili |
| histerezis | Çıkış Süresinin %0,75'i |
| Koruma derecesi | IP 54/NEMA3 |
| Giriş Sinyali Seçenekleri | 4-20 mA (analog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 3-7 Bar |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Kesinlik | ≤ % 0.25 |
| Sıcaklık aralığı | -52 °C ila +85 °C (-62 °F ila +185 °F) |
| Giriş Basıncı Değeri | 210 psi (1,5 MPa, 15 bar) maksimum |
|---|---|
| Basınç Ayar Aralığı | 5-4 psi (35-280 kPa, 0,35-2,8 bar) 5-100 psi (35-700 kPa, 0,35-7 bar) |
| Bağlantı | 1/4 NPT veya RC |
| Derecelendirilmiş Özgeçmiş | 0.25 |
| Filtre öğesi | Sinterlenmiş Gözenekli Polietilen (5) |
| tip | 3610J |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0,2 -1,0 veya 0,4 -2.0 bar, pnömatik sinyal |
| Güvenlik Sertifikası | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Ürün adı | EP500 akıllı elektro pnömatik konumlandırıcı için spirax sarco valf konumlandırıcı fiyatı |
|---|---|
| modeli | EP500 |
| Temp. Sıcaklık Range Menzil | -30°C ila +85°C |
| Marka | Westlock |
| Mil ve donanım | Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Fisher EZ ET valf gövdesi için IMI STI SA/CL akıllı konumlandırıcı pnömatik ve elektro-pnömatik konu |
|---|---|
| modeli | SA/CL |
| ortam sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Baskı yapmak | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Duyarlılık | Arzda %10'luk Bir Değişim |
|---|---|
| Minimum akım | 4-20 MA DC Sabit Akım |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Çalışma Sıcaklık Sınırları | -40 ila 82℃ |
| Elektriksel bağlantı | 1/2-14 NPT Boru Bağlantısı |
| Ürün | pozisyoner |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Seyahat Menzili | Vananın Başlatılan Hareketi/Dönme Açısı dahilinde Ayarlanabilir; Seyahat Maksimum 1/5 ile Sınırlandı |
| Statik yıkım sınırı | 40 V, Dahili Akım Sınırı Yaklaşık. 40 mA |