| Duyarlılık | ≤%0,1 |
|---|---|
| histerezis | ≤0,3 % |
| Ürün | pozisyoner |
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Tedarik medyası | Hava petrol gazı |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Model numarası | SVI II |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Besleme Ortamı | Hava |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| İletişim | Olmadan |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| Özel Destek | OEM |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Yaklaşık ağırlık | 3,6 Kg (8,0 Pound) |
|---|---|
| Model numarası | 3620J |
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Ürün Türü | Valf Konumu |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Tedarik medyası | Hava petrol gazı |
| Ürün Tipi | Yüksek Kaliteli Patlamaya Dayanıklı Vana Konumlandırıcı |
|---|---|
| Patlamaya dayanıklı tip | Patlamaya Dayanıklı Kompozit Tip En Yüksek Güvenlik Seviyesi |
| Akış hızı | CV 2.3 Yüksek Akış Hızlı, Güçlü Aktüatör Eylemini Sağlar |
| Başvuru | Kimya Tesisi Rafinerisi Güç Damperi Büyük Vana Kontrolü |
| Giriş sinyali | 4-20mA Standart Kontrol Sinyali |