| Montaj Uyumluluğu | GULDE tam serisi ve IEC/VDI/NAMUR standartlarını karşılayan diğer aktüatörler |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC standart, min. 8,5V (analog) / 9,0V (HART) |
| Çıkış Eylemi | 0,5 ila 7 bar, tek etkili, arzın %95'ine ulaşır |
| Hava Temini | Maksimum 7 bar, ISA 7.0.01 standardına göre temiz kuru hava gerektirir |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ila 85 °C, LCD -20 °C'nin altında arızalanabilir |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
|---|---|
| Sertifikalar | SIL özellikli, ATEX, CUTR, PED |
| Kontrol Tipi | Açık/kapalı, kısma |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik, Düşük Sıcaklık, Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Model numarası | SVI II |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Alan Sınıflandırması | ATEX Grup II Kategori 2 Gaz ve Toz, Grup II / III Kategori 2 Ekipmanı için CUTR |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0.2 -1.0 veya 0.4 -2.0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 150 psi |
| Koruma derecesi | IP 54 |
|---|---|
| Duyarlılık | <%0,1 |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Ürün adı | KOSO PPA801 akıllı konumlandırıcı elektro pnömatik konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | Koso |
| Modeli | PPA801 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| tip | 3661 |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0.2 -1.0 veya 0.4 -2.0 bar Pnömatik Sinyal |
| Güvenlik Sertifikası | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| modeli | EP500 akıllı elektro pnömatik konumlandırıcı için spirax sarco valf konumlandırıcı fiyatı |
|---|---|
| Bağlantı türü | 2 tel |
| Çıkış sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Marka | spirax sarco |
| Veriyolu/Sensör | 4-20 mA Verici |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
|---|---|
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Model numarası | SVI II |