| Koruma derecesi | IP 54 |
|---|---|
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| histerezis | <%0,5 |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Alüminyum |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı, İntegral Flanşlar (RF, RTJ) |
|---|---|
| Menzillenebilirlik | 50:1 ila 20:1 |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| sıvı sıcaklığı | -196 ila +565° (-320F ila +1050F) |
| Hava besleme | 1,4-8 bar (20-115 psi) |
|---|---|
| Akış kapasitesi | CV 0.5-20 |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| İsteğe bağlı solenoid valf | İle birlikte |
| Besleme Gücü | 4 ila 20mA, döngüle çalışan |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Özel Destek | OEM |
| Türü | TM14 |
| Ürün adı | Azbil akıllı pnömatik konumlandırıcılar AVP300/301/302 konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | AZBİL |
| Modeli | AVP300/301/302 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Kullanımı | 24. Seviyeye Kadar |
|---|---|
| Nominal çap | 20 mm'den 200 mm'ye |
| Basınç ortamı | Atmosferik basınç |
| sıvı sıcaklığı | -196 ila +565° (-320F ila +1050F) |
| Trim Seviyeleri | Flanş |
| Trim Seviyeleri | Flanş |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | -100°C ila 600°C |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150 - 4500, JIS10K - 63K |
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
|---|---|
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| sızıntı | 0.01% X Valf Nitelikli Kapasitesi |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| kırpmak | Eksantrik Döner Fiş |
| Adı | 301K / 332K kontrol vanası düz vana aracılığıyla Flowserve 3800 serisi pozisyoner ile vanalar koso i |
|---|---|
| Türü | 301K |
| Tam delik boyutu | 1/2 "(15A) ila 16" (400A) |
| Azaltılmış delik boyutu | 4 "x3" ila 18 "x 16" |
| Puan | ANSI Sınıfı 150 ila 300, JIS 10K ila 40K |
| Model | 67C, 67CR, 67CF ve 67CFR |
|---|---|
| Malzeme | Alaşımlı/paslanmaz çelik |
| Marka | BALIKÇI |
| Maksimum çıkış basıncı | 450 psig / 31,0 bar |
| Maksimum giriş basıncı | 1000 psig / 69,0 bar |