| Bağlantılar | flanşlı |
|---|---|
| sızıntı | 0.01% X Valf Nitelikli Kapasitesi |
| Nominal basınç | PN1.6~42MPa ANSI 150~2500LB |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| Temel hata | ±1% |
| Valf tipi | Küresel Vana, Kelebek Vana, Diyaframlı Vana |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 20 ila 100 psi (filtrelenmiş, kuru, yağsız hava) |
| Hava Tüketimi | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Hava bağlantıları | 1/4 "npt |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 ila 176°F |
| İzin verilen sinyal basıncı | 6 Bar |
|---|---|
| Aktüatör alanı | 160 cm² · 320 cm² |
| Açılma açısı | 90 ° |
| İzin verilen sıcaklıklar | Sürekli çalışmada –35 ila +90 ° C |
| Ambalaj bilgileri | kutu |
| Ürün adı | Stock Supplier Pressure Equipment Tartarini V/61 Düşük basınçlı uygulamalar için otomatik yayla yükl |
|---|---|
| Modeli | V/61 |
| Kritik Hizmet | Gürültü Azaltma, Kavitasyon, Aşındırıcı, Düşük Akış, Aşındırıcı |
| Marka | Tartarini |
| Malzeme | Karbon Çeliği, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Ürün adı | Basınç Teçhizatı Tartarini V/61 V60 V50 V51 Basınç düşürücü ve sıcaklıklandırıcı için otomatik yayla |
|---|---|
| Modeli | V/61 V60 V50 V51 |
| Kritik Hizmet | Gürültü Azaltma, Kavitasyon, Aşındırıcı, Düşük Akış, Aşındırıcı |
| Marka | Tartarini |
| Malzeme | Karbon Çeliği, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Vana Tipi | Kontrol vanası |
| Valf tipi | Basınç tahliye valfi |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° ila +83 ° C (-40 ° ila +182 ° F) |
| Maksimum giriş basıncı | 210psi |
| Bağlantı kurmak | 1/4npt |
| Tip | 78 Serisi |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Medya | gaz |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| histerezis | ≤0,3 % |
| Valf tipi | Diyafram valfi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Tedarik medyası | Hava, Doğal Gaz |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Maksimum çıkış basıncı | 50 psi |