| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Giriş Sinyali Protokolü | 4-20 mA DC Analog Kontrol Sinyali |
|---|---|
| Güç kaynağı | 8-30 VDC (Tipik 24 VDC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 80°C (Standart -20°C ila 80°C) |
| Montaj Tipi | Doğrusal veya Çeyrek Turlu Pnömatik Aktüatörler |
| Geri Bildirim Seçeneği | 4-20 mA Pozisyon Geri Beslemesi (3200MD-0G-00'da mevcuttur) |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
|---|---|
| Sertifikalar | SIL özellikli, ATEX, CUTR, PED |
| Kontrol Tipi | Açık/kapalı, kısma |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik, Düşük Sıcaklık, Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
|---|---|
| Sertifikalar | SIL özellikli, ATEX, CUTR, PED |
| Kontrol Tipi | Açık/kapalı, kısma |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik, Düşük Sıcaklık, Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| Marka / Üretici | mason |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196 ° C ila +450 ° C |
| Tehlikeli alan onayları | ATEX, IECEx, FM, CSA (Sertifikalı Modeller için) |
| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
|---|---|
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| Marka | mason |
|---|---|
| Model | SVI3 SVi1000 SV II |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
| Packaging Details | Based on demand |
| Product name | New Original Emerson Delta V Controller VE4001S2T2B1 Distributed Control System Workstation and Server Hardware for Power Plant |
|---|---|
| Brand | Delta V |
| Model | VE4001S2T2B1 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve style | positioner |
| Yük empedansı | ≤ 8,2V |
|---|---|
| Minimum akım | Ekran için 3,6 mA, çalışma için 3,8 mA |
| İzin verilen ortam sıcaklığı | -20 ila +80 °C, metal kablo rakorlu -40 ila +80 °C |
| Çıkış Sinyali | 4 ila 20 mA |
| Besleme gerilimi | 12 - 30 VDC |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP 54 |
| histerezis | <%0,5 |
| Çalışma sıcaklığı | -20-80 ℃ |
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |