| tip | 3610JP |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0,2 -1,0 veya 0,4 -2.0 bar, pnömatik sinyal |
| Güvenlik Sertifikası | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Ürün adı | Rotork YTC akıllı elektro pnömatik konumlandırıcı YT-3300 YT-3350 valf konumlandırıcı kontrol valfi |
|---|---|
| Marka | ROTORK YTC |
| Modeli | YT-3300 YT-3350 |
| Yuva, Ana Valf | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, Arka kapak, Gövde | Pirinç, 303 Paslanmaz Çelik, 316 Paslanmaz Çelik |
| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
|---|---|
| Giriş/Çıkış Bağlantıları | Boru Girişleri veya Entegre Konnektörler |
| Muhafaza derecesi | Minimum IP66 / NEMA 4X; Patlamaya Dayanıklı Seçenekler Mevcuttur |
| Doğrusallık | Açıklığın ±%0,5 ila ±%2,0'ı |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
|---|---|
| Tip | Elektro-Pnömatik / Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila +450°C |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |
| Giriş/Çıkış Bağlantıları | Boru Girişleri veya Entegre Konnektörler |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
|---|---|
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Malzeme | Alüminyum |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
|---|---|
| Besleme Havası Bağlantısı | 1/4" NPT (ortak) |
| Malzemeler (Gövde) | Alüminyum, Paslanmaz Çelik veya Kaplamalı Dökme Demir |
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Teşhis | Olmadan |
|---|---|
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
| Özellikleri | modüler |
|---|---|
| Vana Tipi | Açılı Koltuk Valfleri |
| Min. sıcaklık (derece C) | -10 |
| Yapı | Pirinç/Bronz/Paslanmaz Çelik |
| Marka adı | Burkert |
| Vana Tipi | Kontrol vanası |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Türü | Yeni |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Ürün Adı | Fishe 3582i Electro-Pneumatic Pozisyoncu |
| İletişim Protokolü | HART 7 (3730-3/3731-3) |
|---|---|
| Patlamaya Dayanıklı | 3730=Hayır; 3731=Evet (ATEX/IECEx Ex d) |
| Giriş sinyali | 4-20 mA İki Telli Sistem (300 Ω Elektrik Yükü)SAMSON AG |
| Montaj Uyumluluğu | Doğrusal/Döner Kontrol Vanaları (NAMUR/VDI/VDE)SAMSON AG |
| Koruma Sınıfı | IP 56/66, NEMA 4 (Alüminyum Muhafaza) |