| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
|---|---|
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Ürün Adı | LTR 43 Elektrikli kontrol vanası |
| Ürün | Kontrol vanası |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Adı | 210E / 220E KOSO kontrol vanası için Flowserve 3400 serisi pozisyoner ile eksantrik segman küresel v |
|---|---|
| Türü | 210E / 220E |
| Vücut büyüklüğü | 1 "(25A) - 12" (300A) |
| Vücut değerlendirmesi | ANSI Sınıf 150 ila 600, JIS 10K - 40K |
| Rangeability | 100: 1 |
| Adı | 710E / 720E eksantrik PARA-SEAL KOSO kontrol vanası kelebek vana için Flowserve LOGIX 420 serisi poz |
|---|---|
| Bağlantılar | Gofret türü |
| Türü | 710E / 720E |
| Vücut büyüklüğü | 3 "(80A) - 24" (600A) |
| Vücut değerlendirmesi | ANSI Sınıfı 150 ila 300, JIS 10K - 20K |
| Ürün Adı | Şimşon 44-11 |
|---|---|
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Garanti | 1 yıl |
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 ila 300 |
| Adı | 301R Aside Dayanıklı Küresel Vana KOSO kontrol vanası için Flowserve APEX9000 serisi pozisyoner ile |
|---|---|
| Türü | 301R |
| Tam delik boyutu | 1 "(25A) - 2 1/2" (65A) |
| Azaltılmış delik boyutu | 3 "X 2 1/2" ila 4 "X3" |
| Sıvı sıcaklığı | -0 ila +100 ° |
| Volume Capacity | Standard Flow |
|---|---|
| Sizes | DN 25 To 600 NPS 1 To 24 |
| Basamak fonksiyonu | %25 Adım, %100 Adım, Kullanıcı Tanımlı Adım |
| Product | Positioner |
| Torque | 34~13500Nm |
| Ürün Adı | Westlock Döner Konum Monitörleri, Fisher EZ valfi için 2200 Serisi ve 2600 Serisi Limit Anahtarı |
|---|---|
| Modeli | 2600 ve 2200 |
| Temp. Sıcaklık Range Menzil | -30°C ila +85°C |
| Marka | Westlock |
| Şaft ve donanım | Paslanmaz çelik |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ürün Adı | Fisher DVC2000 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Evet. |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| Ürün Tipi | vana konumlayıcı |
|---|---|
| Başvuru | Termik Enerji Petrokimya Endüstrisi |
| İletişim | Analog Sinyal Geri Bildirimi |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa |
| Koruma | Patlamaya dayanıklı tip |