| Ürün adı | Samson 82.7 serisi FISHER DVC2000 dijital vana konumlandırıcılı Pnömatik Kontrol Vanaları |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 82.7 serisi |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana tarzı | Döner vana |
| Ürün Adı | Samson 3241 Fisher 3582i dijital konumlandırıcılı pnömatik kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | 3222 serisi |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Boyut | DN 15 ila DN 50 G ½ ila G 1 |
| Ürün Adı | Samson 3241 Fisher 3582i dijital konumlandırıcılı pnömatik kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | 3222 serisi |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Boyut | 2-12 İnç |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
|---|---|
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| histerezis | ≤0,3 % |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
| Medya | gaz |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Control Range | 0-100% |
|---|---|
| Product Name | Emerson Fisher DVC6200 Digital Valve Positioner with China Valve |
| Fluid Temperature | -5 To +200℃ |
| Ingress Protection | IP66 |
| Nominal Pressure | PN 10 To PN 40 CL 150 And 300 |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Güç | Pnömatik |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | 667 pnömatik aktüatörlü 3582i konumlandırıcı |
|---|---|
| modeli | 3582i |
| Tedarik Medyası | Hava veya Doğalgaz |
| Maksimum Giriş Körük Basıncı | 2.4 bar |
| Baskı uygulamak | Valf hareketi, bar başına yüzde 1,67'den daha az değişiyor |
| Product Name | Fisher DVC2000 valve positioner and China pneumatic control valve |
|---|---|
| Data Interface | Wired |
| Diagnostics | Yes |
| Mounting Type | Integral Mounted |
| Supply Media | Air, Non Corrosive Gas |
| Vana Tipi | Pnömatik Kontrol Vanası |
|---|---|
| Valf konumlandırıcı | Flowserve 3200MD |
| Akış Özellikleri | Değiştirilmiş eşit yüzde, doğrusal |
| Çalışma sıcaklığı | Düşük sıcaklık (-40F), yüksek sıcaklık (250F) |
| Malzeme | Karbon Çeliği, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |