| Muhafaza derecesi | IP66/67, NEMA 4X |
|---|---|
| Yazılım Yapılandırması | Flowserve Logix Yazılımı |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Kesinlik | Açıklığın <±% 0.5'i |
| Tedarik baskısı | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağırlık: Yaklaşık. 6.5kg / set |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Eki | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj pozisyonu | Dik, yoğuşmalı drenaj aşağı doğru |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj türü: karton kutu / fümigasyon olmayan ahşap kutu |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | KOSO |
| Son tarz | FNPT |
|---|---|
| Standartlar ve onaylar | ASTM A126 Sınıf B gövdesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | dökme demir |
| Durum | Yeni |
| Son tarz | FNPT |
|---|---|
| Standartlar ve onaylar | ASTM A126 Sınıf B gövdesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | dökme demir |
| Durum | Yeni |
| İsim | Çin Rotork Aktüatörlü Pnömatik Kontrol Vanası Dvc2000 Konumlandırıcı 67 |
|---|---|
| modeli | DVC2000 |
| Tip | Dijital Valf Kontrol Cihazı |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| teşhis | Evet |
| iletişim protokolü | Profibus |
|---|---|
| Max Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Montaj tipi | Montaj tipi |
| Konum kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık / Kapalı |
| Medya Temini | Hava, Doğalgaz, Azot |