| Ürün adı | Samson 3353 - pnömatik - DIN Pnömatik kumanda Masonel SVI1000 dijital vana konumlandırıcılı küresel |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 3353 - pnömatik - DIN |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana tarzı | Küre vana |
| Tork aralığı | 250 kNm'ye (184000 ft-lb) kadar, istek üzerine daha yüksek tork |
|---|---|
| Mawp | 12 barg (174 PSIG) standart çalışma basıncı |
| Tedarik Ortamı | Cihaz havası, nitrojen, tatlı gaz; istek üzerine ekşi gaz |
| Std Sıcaklık Aralığı | -29°C'den 100°C'ye (-20°F'den 212°F'ye) |
| Özel Sıcaklık Aralığı | -60°C ile 160°C arası talep üzerine mevcuttur |
| Ürün Adı | Akış Kontrol Vanası |
|---|---|
| Türü | Kelebek vana |
| Marka adı | Keystone |
| Model | F9 |
| Boyut | DN15 - DN100 |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Sapma | % ≤ 1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Garanti | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM |
| Medya | gaz |
|---|---|
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Model numarası | DVC6200 |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Duyarlılık | <%0,1 |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| histerezis | <%0,5 |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |