| Muhafaza | Hava Koşullarına Dayanıklı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Eylem | Tek / Çift Etkili |
| Baskı uygulamak | 140~800kPa (1.4~8bar, 20~116psi) |
| Model numarası | SHP |
|---|---|
| Çalışma sıcaklık aralığı | -55°C / +85°C |
| Giriş Gerilimi Aralığı | 10-30V (Ex Ia) / 18-30V (Ex D) / 17V-30V |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Çalışma Nemi Aralığı | %5~95 bağıl nem(yoğuşmasız) |
|---|---|
| Eylem | Tek / Çift |
| Model numarası | kgp 5000 |
| Giriş sinyali | 4~20 mADC |
| Garanti | 1 yıl |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-21113111 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-21113111 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-22123121 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Model numarası | 3200MD |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Başvuru | genel |
| Pil ömrü | Approx. yaklaşık 30 Hours Continuous Use At 20 MA Output 20 MA Çıkışta 30 Sa |
|---|---|
| Aksesuarlar | Taşıma Çantası, Test Uçları, Timsah Klipsler, Kullanım Kılavuzu, Kalibrasyon Sertifikası |
| Güç çıkışı | 24V DC Nominal, 30 MA Maks |
| İsteğe bağlı Aksesuarlar | Basınç Modülleri, Sıcaklık Sensörleri, Haberleşme Kabloları, PC Yazılımı |
| Güç kaynağı | 9V DC 4 X 1.5V AA Pil veya Şarj Edilebilir Pil |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Model numarası | 3200MD |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Uygulama | genel |