| ad | 4763 ve 4763-0 Serisi ve Tip 4763-1 4763-8 4673/6116 4765 Elektropnömatik Konumlayıcılar |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| model | 4763-0 ve 4763-1 4763-8 4673/6116 4765 |
| Çalışma aralığı | -10 ile +% 114 arası |
| Voltaj | 24VDC |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Ürün Adı | Rotork YT-1000R Electro-Pnömatik Valf Konumlandırıcıları |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| Baskı uygulamak | 1.4 ila 7 bar / 20 ila 102 psi |
| Hava Bağlantısı | RC 1/4, 1/4 Npt, G 1/4 |
| İngaress koruması | IP66 |
| İletişim protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Muhafaza koruması | IP66 |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Yük empedansı | ≤ 8,2V |
|---|---|
| Histerezis | % ≤ 0,3 |
| Hassasiyet | ≤ %0,1 |
| İzin verilen ortam sıcaklığı | -20 ila +80 °C, metal kablo rakorlu -40 ila +80 °C |
| Çıkış Sinyali | 4 ila 20 mA |
| Model numarası | TZIDC-200 |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Bağıl nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Hızlı Geçici Patlama | 2 kV'da etki yok |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Vana Tipi | Bilyalı Valf, Kelebek Valfı, Çek valfi, Kapı Valfi, Küre Valfi, Tapa Valfi |
|---|---|
| Besleme gerilimi | 8-30 VDC |
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 mA DC |
| Elektriksel bağlantı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | 30 ° C ila 85 ° C (standart tip),-40 ° C ila 85 ° C (düşük sıcaklık tipi) |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | çelik |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |