| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | ND 9000 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| En az sinyal | 3,6 mA |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | ND 9000 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| En az sinyal | 3,6 mA |
| Alan Sınıflandırması | Patlama Dayanıklı, İçsel Güvenli, FISCO, Tip N, Alev Dayanıklı, Yanmaz FM için |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Model numarası | DVC6200 |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Giriş Akımı | 4-20 Ma DC (Standart) |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS içinde |
| Çıkış Akışı | 0.14 MPa beslemesinde ≥ 80 L/dk (ANR); ≥ 200 l/dk 0.4 MPa'da |
| Ortam ve Sıvı Sıcaklık Aralığı | -20 ° C ila 80 ° C (tehlikeli olmayan alanlar) |
| Ağırlık | Yaklaşık. 2.4 kg |
| Sonlandırma | Vidalı tip terminaller |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
| Çıkış sinyalleri | 4 ila 20 mA Pozisyon Yeniden İletimi |
| Model numarası | SVI221113121 |
| Model numarası | TZIDC-200 |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Bağıl nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Hızlı Geçici Patlama | 2 kV'da etki yok |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
|---|---|
| Programlama Dili | G kodu/C/C++/Python |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | 0.2-1.0Mpa |
| çalışma hava basıncı | 0. 3 ~ 0.7MPa |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | 30 ° C ila 85 ° C (standart tip),-40 ° C ila 85 ° C (düşük sıcaklık tipi) |
| İletişim | FOUNDATION Fieldbus (ITK 5.1) |
|---|---|
| Giriş sinyali | Veriyoluyla çalışan, 9-32 V DC |
| Aktüatör Tipi | Tek/Çift etkili, doğrusal/döner |
| Darbe aralığı | 3-130 mm (doğrusal) / 30-100° (döner) |
| Hava Temini | 30-150 psig (2-10 bar) |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |