| Model numarası | TZIDC-100 TZIDC-200 |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Nitelikli nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Hızlı Geçici Patlama | 2 kV'da etki yok |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | 1808/1098 |
| Montaj türü | Entegre monte edilmiş |
| Veri arayüzü | kablolu |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| doğal özellikleri | Doğrusal |
|---|---|
| Menşe yeri | Amerika |
| Model numarası | 4411 |
| Marka | Masoneilan |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 °C / -40 ... +185 °F |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Gerektiği gibi |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 - Sınıf 300 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Endress+Hauser için basınç ölçümü Deltabar PMD55B fark basınç vericisi |
| Teslim süresi | 4-12 hafta |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 50 |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| BAĞIL NEM | % 10 ila 90 ikramiye |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutular/Ahşap kasalar |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Model numarası | SFR-200-02 |
| Ağırlık | 1340g |
| Maksimum akış hızı | 1850mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | SR - 200 - 02 - N - K |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | paslanmaz 316.SS |
| Gövde tipi | 501T:Açı tipi; 551T/520T: Küre tipi |
|---|---|
| Akışkan sıcaklık | 501T:-196~+538°C; 551T:-5~+200°C; 520T:-45~+200°C |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı |
| Malzemeler | 501T:SUS316,Stellit; 551T:SCS13A/CF8; 520T:SUS316,Stellit |
| Akış özellikleri | 501T:Doğrusal,Eq%,Açık-Kapalı; 551T:50-1-30-1; 520T:İğne akışı |
| Ürün adı | Azbil gelişmiş basınç vericisi GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
|---|---|
| Marka | Azbil |
| modeli | GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Basınç Transmitteri |