| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Marka adı | Masoneilan |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Marka adı | Masoneilan |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | 6524 184400 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | 6014 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Vücut Boyutu | 1" (25A) ila 12" (300A) |
|---|---|
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150-600, JIS 10K-40K |
| Akışkan sıcaklık | -45 ila +400°C |
| Bağlantı türü | Gofret tipi, Flanşlı (RF) |
| Gövde Malzemesi | SCPH2/WCB, SCS13A/CF8, SCS14A/CF8M, SCS14A |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | 6524 184400 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağırlık: Yaklaşık. 4.5kg / set |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Singapur |
| Marka adı | Fisher |
| Ürün adı | Fisher 4200 4210 4211 Elektronik Konum Vericisi |
|---|---|
| Marka | BALIKÇI |
| model | Fisher 4200 4210 4211 |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0.15 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | 6524 184400 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | 291 |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |