| İletişim platformu | Hart |
|---|---|
| Tip | Dijital valf konumlandırıcısı |
| Tedarik baskısı | 20 - 100 psi (1.4 - 7 bar) |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| Kontrol tipi | Açık/kapalı, kısma |
|---|---|
| Yapı | Kontrol |
| Güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| Güç | Pnömatik |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ürün türü | Valf konumu |
|---|---|
| Bağlantı | Flanş, kelepçe, iplik, akıl ileti dizisi |
| Durum | Yeni |
| Basınç ayar aralığı | 5-100 psi (0,35-7 bar) |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Pnömatik | Hava veya tatlı doğal gaz |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Bağlantılar (Tedarik ve Aktüatör) | 1/2 "npt |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Valf tipi | Kontrol vanası |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Pnömatik | Hava veya tatlı doğal gaz |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 4-20mA |
| Bağlantılar (Tedarik ve Aktüatör) | 1/2 "npt |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Vana Tipi | kontrol vanası |
| Vana boyutu | NPS 6, NPS 8, NPS 10, NPS 12, NPS 16 |
|---|---|
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2), Sınıf VI (FCI 70-2) |
| Proses Bağlantı Türü | flanş |
| Basınç Sınıfı | BENİM GİBİ |
| Çalışma sıcaklığı | Düşük Sıcaklık (-40F), Yüksek Sıcaklık (250F) |
| Güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
|---|---|
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
| Yapı | Kontrol |
| Başvuru | Genel |
| Garanti | 1 yıl |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
|---|---|
| Diameter Nominal | 2.5 |
| Standards | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |