| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Teşhis | Olmadan |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Model numarası | SVI II |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Deviation | ≤1 % |
|---|---|
| Media | Gas |
| Signal range | 4 To 20 MA |
| Direction of action | Reversible |
| Sensitivity | ≤0.1 % |
| Aksiyon | Doğrusal Döner Tip |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa |
| Sinyal | 4 20mADC |
| Kesinlik | Yüksek kontrol hassasiyeti |
| Koruma | IP66 Su Geçirmez Toz Geçirmez |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Garanti | 1 yıl |
| Model numarası | DVC6200 |
| Bağlantı noktası | Çin'deki ana limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Yaklaşık Ağırlık 3610J pozisyonerler: 2.5 kg (5.6 pound) 3620J pozi |
| Yetenek temini | 100 Takımları her Hafta |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Yaklaşık Ağırlık 3610J pozisyonerler: 2.5 kg (5.6 pound) 3620J pozi |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Alan Sınıflandırması | ATEX Grup II Kategori 2 Gaz ve Toz, Grup II / III Kategori 2 Ekipmanı için CUTR |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0.2 -1.0 veya 0.4 -2.0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 90 psi |
| Model numarası | SVI II |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Dijital Valf Konumlandırıcı Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Uygulama | LNG, Hava Ayrılması, Petrokimyasallar |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Basınç Değeri | ANSI 150 ~ 600, PN16 ~ 40 |
| Aktüatör | Çok yaylı pnömatik diyafram aktüatörü |
| Nominal boyut | DN80 ~ DN400 |