| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150 - 4500, JIS10K - 63K |
|---|---|
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| Kullanımı | 24. Seviyeye Kadar |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı, İntegral Flanşlar (RF, RTJ) |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Sertifikalar | SIL yetenekli |
| Tek brüt ağırlık | 6.000 kg |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik |
| Güç | Pnömatik |
| Modeli | Spirax sarco hv3 bronz gövdeli küre valfler buhar su yağı hava uygulamaları el çarkı ile |
|---|---|
| Bağlantı türü | 2 Tel |
| Çıkış Sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Marka | spirax sarco |
| Otobüs/sensör | 4-20 mA Verici |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Medya | gaz |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Besleme Ortamı | Hava |
|---|---|
| Teşhis | Hayır |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Yaklaşık ağırlık | 3,6 Kg (8,0 Pound) |
| Malzemeler | Paslanmaz Çelik, Bakır, Pirinç, Düşük Bakır Alüminyum Alaşımı |
| Basınç Bağlantıları | 1/4 NPT Dahili |
| Çalışma koşulları | Gaz: T6 Toz: T82 |
| Statik yıkım sınırı | 40 V, Dahili Akım Sınırı Yaklaşık. 40 mA |
|---|---|
| İletişim | HART® |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Model numarası | 3730 |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir Yıl |
| Alan Sınıflandırması | ATEX Grup II Kategori 2 Gaz ve Toz, Grup II / III Kategori 2 Ekipmanı için CUTR |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0.2 -1.0 veya 0.4 -2.0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 150 psi |