| Ürün adı | Pnömatik aktüatörü kontrol etmek için Samson tipi 3963 çek valf |
|---|---|
| tasarlamak | Kanatlı / nozul tertibatlı ve destek valfli solenoid |
| Koruma derecesi | Filtreli IP 54 / filtre çek valfli IP 65 |
| kuşatma | Poliamid PA 6-3-T-GF35, siyah |
| Diyaframlar | Kloropren kauçuk 57 Cr 868 (-20 ila +80 ° C) |
| Pnömatik | Hava veya tatlı doğal gaz |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 4-20mA |
| Bağlantılar (Tedarik ve Aktüatör) | 1/2 "npt |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Vana Tipi | kontrol vanası |
| Vana Tipi | Kontrol Vanası Parçası |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garanti | 1 yıl |
| Model Numarası | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Basınç ortamı | Atmosferik basınç |
|---|---|
| Nominal çap | 20 mm'den 200 mm'ye |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı, İntegral Flanşlar (RF, RTJ) |
| sıvı sıcaklığı | -196 ila +565° (-320F ila +1050F) |
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150 - 4500, JIS10K - 63K |
|---|---|
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| Kullanımı | 24. Seviyeye Kadar |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı, İntegral Flanşlar (RF, RTJ) |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Sertifikalar | SIL yetenekli |
| Tek brüt ağırlık | 6.000 kg |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik |
| Güç | Pnömatik |
| Modeli | Spirax sarco hv3 bronz gövdeli küre valfler buhar su yağı hava uygulamaları el çarkı ile |
|---|---|
| Bağlantı türü | 2 Tel |
| Çıkış Sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Marka | spirax sarco |
| Otobüs/sensör | 4-20 mA Verici |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Medya | gaz |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |