| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Tip | tek yollu kontrol vanası |
|---|---|
| Boyut | 3/4" ~ 12" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 2500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Model | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |
| Ortam Sıcaklığı | -196 ila 425 °C |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Model numarası | TZIDC-200 |
|---|---|
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Protokol | HART |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
| Positioner Type | Electro-Pneumatic, Pneumatic |
|---|---|
| Step Function | 25% Step, 100% Step, User-defined Step |
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
| Attachment | Pipe Or Wall Mounting |
| Product | Positioner |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İşletme baskısı | 2.7 Bar (40 psig) ~ 12 bar (174 psig) |
| Yapı | Basınç Azaltma |
| Ürün türü | Valf konumu |
| türü | Kontrol vanası |
|---|---|
| Uygulama | Genel |
| Marka adı | Fisher |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Model numarası | 3582i |
| Marka | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Konumlandırıcı |
| Ürün | pozisyoner |
| iletişim | HART İletişim |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |