| Adı | Koso pozisyoner için kontrol vanası pozisyoneri KGP5000 Serisi akıllı vana pozisyoner |
|---|---|
| Türü | KGP5000 |
| Giriş sinyali | 4 - 20mA DC |
| Pozisyon verici çıkışı | 4 - 20mA DC |
| Seyahat aralığı | Doğrusal / Döner |
| Boyut | 1/2 |
|---|---|
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Ürün | Kontrol vanası |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Özel Destek | OEM |
| Pnömatik | Hava veya tatlı doğal gaz |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Bağlantılar (Tedarik ve Aktüatör) | 1/2 "npt |
| Kesinlik | ± yüzde 0,5 tam aralık |
| Vana Tipi | kontrol vanası |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Teşhis | Olmadan |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| İletişim | Olmadan |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Teşhis | Olmadan |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
|---|---|
| Ürün Adı | Şimşon 3241 |
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Garanti | 1 yıl |
| Özel Destek | OEM |
| Marka | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3725 4763 3730 |
| Durum | Yeni |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| durum | Kullanılabilirlik |
| Vana Tipi | Pnömatik Kontrol Vanası |
|---|---|
| Valf konumlandırıcı | Flowserve 3200MD |
| Akış Özellikleri | Değiştirilmiş eşit yüzde, doğrusal |
| Çalışma sıcaklığı | Düşük sıcaklık (-40F), yüksek sıcaklık (250F) |
| Malzeme | Karbon Çeliği, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Adı | KIMRAY gaz basıncı ABW 218 FGT PR-D flowserve 3200MD pozisyoner ile vana regülatörü |
|---|---|
| Bağlantı tipi | 150RF |
| Vücut sitili | Vücuttan |
| Döşeme Türü | Eşit Yüzde |
| Mühür Sınıfı | Sınıf VI |
| Ürün adı | Basınç kontrol valfi EDP300 serisi akıllı konumlandırıcı için Konum Ana ABB dijital valf konumlandır |
|---|---|
| Marka | ABB |
| modeli | EDP300 |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | basınç düzenleyiciler |