| Ürün adı | Konumlayıcı ile samson valf çalışması için Samson 3755 Pnömatik Hacim Yükseltici |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Minimum akım | 3,8 mA |
| model | 3755 |
| Seyahat | 5 ila 50 mm |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| histerezis | <%0,5 |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| Model numarası | SVI1000 |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar)0,07 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | KOSO kontrol vanası 510T 5200LA Diyafram tipi Aktüatör pnömatik vana ile Üst Kılavuzlu Tek Oturmalı |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| modeli | 510T |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Küresel Vana |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Model numarası | 3730-3 Samson Valf Konumlandırıcı |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Ürün adı | Pnömatik aktüatörü kontrol etmek için Samson tipi 3963 çek valf |
|---|---|
| tasarlamak | Kanatlı / nozul tertibatlı ve destek valfli solenoid |
| Koruma derecesi | Filtreli IP 54 / filtre çek valfli IP 65 |
| kuşatma | Poliamid PA 6-3-T-GF35, siyah |
| Diyaframlar | Kloropren kauçuk 57 Cr 868 (-20 ila +80 ° C) |
| Vana Tipi | Kontrol Vanası Parçası |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| brand name | Fisher |
| Garanti | 1 yıl |
| Model Numarası | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Basınç ortamı | Atmosferik basınç |
|---|---|
| Nominal çap | 20 mm'den 200 mm'ye |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı, İntegral Flanşlar (RF, RTJ) |
| sıvı sıcaklığı | -196 ila +565° (-320F ila +1050F) |
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150 - 4500, JIS10K - 63K |
|---|---|
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| Kullanımı | 24. Seviyeye Kadar |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı, İntegral Flanşlar (RF, RTJ) |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |