| Ürün Adı | Flowerve 520MD Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 3,5 kilo |
| Tekrarlanabilirlik | < %0,25 |
| Model | 3730-3 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Teslim süresi | 2-3 GÜN |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T |
| Yetenek temini | 99 |
| Ağırlık | 3,5 kg |
|---|---|
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
| Tekrarlanabilirlik | <% 0.25 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Tekrarlanabilirlik | +/- %0,2 FS |
|---|---|
| Hava Tüketimi | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Valf Konumu Onayı | 4- 20mA çıkış izleme sinyali (giriş sinyaliyle aynı tip) |
| Tedarik baskısı | 20 ila 100 psi (filtrelenmiş, kuru, yağsız hava) |
| Hava bağlantıları | 1/4 "npt |
| Model numarası | TZIDC-200 |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Bağıl nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Hızlı Geçici Patlama | 2 kV'da etki yok |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Type | DVC2000 |
|---|---|
| Communication protocol | HART, 4-20mA analog |
| Data interface | Wired |
| Diagnosis | Have |
| Input signal | Electric |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA,10,0 ila 30,0 VDC |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Etkili Direnç | 495 Ω @ 20 mA Tipik HART iletişimi etkinken 20 Ω ekleyin |
| İletişim | HART protokolü |
| Taşıma ve Depolama Sıcaklık Aralığı | -40° ila 176°F (-40° ila 80°C) |
| Tedarik baskısı | Min 1,5 bar; maksimum 7 bar (101 psig) |
|---|---|
| Muhafaza derecesi | IP66 |
| Hava Tüketimi | 0,06-0,12 Nm³/saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| Güç kaynağı | 8,5-30 VDC |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| Daha uzun koşu için versiyon | S2 - 30 Dakika Görev |
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
| El çarkı çalışması | Kılavuz |
| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Korozyon Koruması | KS |
| Mühür koruması | IP68 |
| Daha uzun koşu için versiyon | S2 - 30 Dakika Görev |