| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA ,10,0 VDC artı hat kayıpları |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 - 32 VDC @ 20 mA |
| Etkili Direnç | 500 Ω @ 20 mA Tipik |
| İletişim | HART protokolü (yalnızca Logix 382X-) |
| Giriş sinyali | 4-20 mA HART (yük voltajı tipik 6,6 V) |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | yılda 600 birim |
| ad | APEX7000 konumlayıcı ile KRİYOJENİK VANALAR VE KONTROLLER VANALAR |
|---|---|
| Marka | NAKİT |
| model | DÜŞÜK |
| Bağlantılar | Dişli NPTF (bazı modellerde isteğe bağlı BSP) |
| Maksimum başlangıç basıncı | 650 psi (45,7 kg / cm2) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | 6524 184400 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma derecesi | IP66/IP67 |
| Güç kaynağı | 24VDC |
| Teşhis fonksiyonları | Gerçek Zamanlı Valf Sağlık İzleme ve Performans Diyagnostiği |
| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Teşhis | - Evet. |