| Koruma sınıfı | IP66 |
|---|---|
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Teşhis | Evet |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Valf tipi | Diyafram valfi |
| Sinyal aralığı | 4-20mA |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Ortam sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Bağıl Nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Dijital konumlandırıcı | 4 - 20 MA (HART) |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 2 kilo |
| Sonlandırma | Vidalı tip terminaller |
| Opsiyonel Çıkış Sinyalleri | 4 ila 20 mA Pozisyon Yeniden İletimi |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 1/4 NPT |
|---|---|
| Anma seyahati | 7,5/15/30 |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Gerilim | 24vdc |
| Ambalaj bilgileri | Kağıt Kutusu + Koruma |
| Ağırlık | 3,5 kilo |
|---|---|
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
| Tekrarlanabilirlik | <% 0.25 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Giriş | 4-20 mA DC (direnç 300 Ω) |
|---|---|
| İletişim | HART6 (AVP102) |
| Hava Temini | 140-700kPa |
| hava kullanımı | 4 L/dak (N) tek etkili dengede |
| Maksimum Akış | 400 kPa'da 110 L/dak (N) tek etkili |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA ,10,0 VDC artı hat kayıpları |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 - 32 VDC @ 20 mA |
| Etkili Direnç | 500 Ω @ 20 mA Tipik |
| İletişim | HART protokolü (yalnızca Logix 382X-) |
| Giriş sinyali | 4-20 mA HART (yük voltajı tipik 6,6 V) |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | yılda 600 birim |