| Muhafaza | Alüminyum, IP66 / NEMA 4X |
|---|---|
| Aktüatör Tipi | Tek etkili |
| Giriş sinyali | HART 7 ile 4-20 mA |
| Strok Aralığı (Doğrusal) | 3-130mm |
| Dönüş Aralığı (Kısmi turlu) | 30-100° |
| Korozyon Koruması | KS |
|---|---|
| El çarkı çalışması | Kılavuz |
| Dönüş açısı | min 2,5° maks 100° |
| Medya | gaz |
| Mühür koruması | IP68 |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| Standart sıcaklık aralığı | -40° ila +85 °C / -40° ila +185 °F |
|---|---|
| Sıcaklık döngüsü/Kuru ısı | IEC 60068-2-2 |
| Nem Limitleri | IEC 60068-2-30'a göre |
| Aksiyon | Tek etkili, doğrudan veya ters |
| Seyahat Menzili | Doğrusal; 5...120 mm / 0,2...4,7 inç Döner; 30...160 derece. |
| Sertifika | CCC |
|---|---|
| Valf tipi | Cilt güçlendiricileri |
| Ürün adı | Fisher 2625 Serisi Hacim Artırıcılar |
| Bağlantı | 3/4 |
| Packaging Details | 10X20X20 Cm |
| Sıcaklık aralığı | -196 ° C ila +343 ° C; Varilog: -29 ° C ila +343 ° C |
|---|---|
| Basınç Değerleri | ANSI 150-1500 (flanş), ANSI 150-2500 (flanşissiz/dişli) |
| Koşullar | Yeni |
| Aktüatör | Yay Diyaframı (Doğrudan/Ters Eylem) |
| Başvuru | Düşük Akış Uygulamaları |
| Model numarası | SVI2/SVI3/SVI1000 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 200 ° F (-50 ° C ila 93 ° C) |
| Göreceli nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | 6524 184400 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Model numarası | SVI2 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 200 ° F (-50 ° C ila 93 ° C) |
| Göreceli nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
|---|---|
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Vücut sitili | 2 yol |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |