| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DL3010 |
| Montaj türü | Entegre monte edilmiş |
| Veri arayüzü | kablolu |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | 6524 184400 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Mod6524 184400el Numarası | 3582i |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Görev döngüsü | %100 sürekli değerlendirme |
| Çalışma basıncı | 10,3 Bar (150 psig) |
|---|---|
| Gezi Noktası | Min 2,8 Bar'dan Maksimum Yüzde 72 Basınca Kadar Ayarlanabilir |
| Model Adı | 377D, 377L,377U, 377CW Açma Vanası |
| Montaj | Manifolda Monteli, Yoke Monteli veya Brakete Monteli |
| Gövde Bağlantıları | 1/4 NPT Dahili |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
| Model numarası | 3200MD |
| medya sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Başvuru | Genel |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa= 1,4 ila 7 bar = 20 ila 102 psi |
|---|---|
| İngaress koruması | IP66 |
| Ağırlık | 2,7 kg/2,8 kg |
| Akış kapasitesi | 80 LPM (SUP = 0.14 MPa) 2.83 CFM (SUP = 20 psi) |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS |
| PMA | 16 bar g @ 120 °C |
|---|---|
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Boyutlar | DN 50 ila 1200 NPS 2 ila 48 |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| Giriş | 4-20mA |
| Çıkış basıncı | 0,1-10 Bar |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | HART 7/Foundation Fieldbus |
| Çalışma sıcaklığı | -52°C–185°F (-62°C–85°C) |
| Giriş sinyali | 4-20mA + HART/Foundation Fieldbus |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |