| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Basınç Bağlantıları | 1/4 NPT Dahili |
|---|---|
| Ürün tarzı | Yeni |
| Elektriksel bağlantı | 1/2-14 NPT Boru Bağlantısı |
| Duyarlılık | Arzda %10'luk Bir Değişim |
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
| Yaklaşık ağırlık | 3,5 Kg (8,0 Pound) |
|---|---|
| Kasa/Kapak | Alüminyum ASTM 360 |
| Boyamak | Gri Poliüretan (ISO 12944-2'ye göre kategori C4) |
| Model numarası | SVI1000/SVI2/SVI3 |
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
| İletişim | HART7 |
|---|---|
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Çevre sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Ortam sıcaklığı | -20 ~ +70℃ |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS içinde |
| Beslenme hava basıncı | Maks. 7.0Bar (100psi) |
| Giriş sinyali | 0.2 ~ 1.0Bar (3 - 15psi) |
| Ağırlık | 2.1 kg |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
|---|---|
| Mevcut montaj | Kayar sapı doğrusal; Çeyrek dönüş döner uygulamaları |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 Ma DC |
| Besleme gerilimi | 8-30 VDC |
| Onaylar | FM; ATEX; IECEx |
| Model numarası | TZIDC-200 |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Bağıl nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Hızlı Geçici Patlama | 2 kV'da etki yok |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | ND 9000 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| En az sinyal | 3,6 mA |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | DVC6200 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |