| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200/ DVC2000/ DVC7k/ DVC510si |
| Medya | gaz |
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Teşhis | Hayır |
|---|---|
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu + koruma |
| Ayar Noktası | 4 ila 20 Ma |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ ±%0,3 |
|---|---|
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |
| Hava Tüketimi | 1,4 barda 0,24 normal m³/saat (yaklaşık) |
| Tedarik baskısı | 1,4 ila 6,9 bar (20 ila 100 psi) |
| Hava kapasitesi | 30,6 Nm3 /sa @ 4,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Hava Tüketimi | 0,082 - 0,637 Nm3 /h @ 4,1 bar (0,048 - 0,375 SCFM @ 60 psi) |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Giriş sinyali | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ila +130 ° C |
| Çalışma aralığı | -10 ile +% 114 arası |
| uyma | EAC CE |
| karakteristik | Doğrusal |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |