| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
|---|---|
| Model numarası | SVI II |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | 30 ° C ila 85 ° C (standart tip),-40 ° C ila 85 ° C (düşük sıcaklık tipi) |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
|---|---|
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Model numarası | Endüstriyel robotik kol R-1000 iA 80F Makine Yükleme için 6 eksenli robot |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Model numarası | SVI II |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Teşhis fonksiyonları | Durum Raporları ve Arıza Bilgileri Sağlar, Ekipman Yönetimi ve Bakımını Destekler |
|---|---|
| doğrusallık | Maksimum Seyahat Değerinin %0,5'inden Az |
| Sıfır noktası kayması | Maksimum Seyahat Değerinin %0,1'inden Az |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı veya Paslanmaz çelik |
| Uygun medya | Sıvılar, Gazlar ve Buhar Gibi Aşındırıcı Olmayan Ortamlar |
| Model numarası | SP500 |
|---|---|
| Eylem | Tek Eylem / Başarısız Havalandırma |
| Mıknatıs desteği malzemesi | Alüminyum döküm |
| Kargo ağırlığı | 2,2 kilo |
| Muhafaza Değerlendirmesi | IP65 |
| Eylem | Tek Eylem / Başarısız Havalandırma |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 3,6 mA |
| Mıknatıs desteği malzemesi | Alüminyum döküm |
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SP500 |