| Hava besleme | 1.4 ila 6.0 bar |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4-20mA |
| Koruma derecesi | IP65 |
| Model numarası | SP7 10-11 |
| Durum | Yeni |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Çıktı Modülleri | P/P (3-15 psi) veya I/P (4-20 Ma; İsteğe bağlı 10-50 Ma) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Toleransı | Harici regülatör olmadan 150 psi'ye kadar |
| Şok ve Titreşim Kullanımı | 2 g ve 500 Hz titreşim frekansı desteği |
| Sinyal bölünmesi aralığı | 2-, 3- veya 4 yönlü bölünmüş aralık |
| Hava tüketimi | ~ 0.25 SCFM (kararlı durum) / 0.31 SCFM'ye (I / P modülü) kadar |
| Giriş sinyali aralığı | 4-20 mA (bölünmüş aralık minimum genlik 8 mA) |
|---|---|
| Hava Temini | 20 ila 100 psig (aktüatör yay aralığının 5 ila 10 psi üzerinde ayarlayın) |
| Aktüatör inme | 20 mm ila 150 mm veya 55° ila 90° |
| Aksiyon | Tek Etkili/Arızalı Havalandırma/Çift Etkili |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 °F ila +158 °F |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| hava besleme basıncı | M-900 iA 150P eklemli robot ağır mekanik kol kesme robotu |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Model numarası | Endüstriyel robotik kol R-1000 iA 80F Makine Yükleme için 6 eksenli robot |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Kasa ve kapak malzemesi | Alüminyum döküm |
|---|---|
| Model numarası | SP500 |
| Muhafaza Değerlendirmesi | IP65 |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila +80°C |
| Durum | Yeni |
| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3730 |
| Matrial | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Alan sınıflandırması | Patlama Kanıtı, İçsel olarak güvenli, Fisco, Tip N, Alev Kanıtı, FM için Endişelenmeyen |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |