| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Ürün adı | Topworx PD Serisi Akıllı Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Yapılandırılabilir alarmlar | (PD100) Hayır; (PD200) Evet |
| Hava-tedarik baskısı | 2.8 ila 8 bar (40 ila 116 psi) |
| Aktüatör eylemi | Döner ve Doğrusal, Tek ve Çift, Doğrudan (DA) ve Ters (RA) |
| Sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +65 ° C (-40 ° F ila +149 ° F) |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa= 1,4 ila 7 bar = 20 ila 102 psi |
|---|---|
| İngaress koruması | IP66 |
| ağırlık | 2,7 kg/2,8 kg |
| Akış kapasitesi | 80 LPM (SUP = 0.14 MPa) 2.83 CFM (SUP = 20 psi) |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, PED, UL, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, ANZEx |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Model numarası | DVC2000 |
| Garanti | 1 yıl |
| Teşhis | - Evet. |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Valf ebadı | 1 · 1½ · 2 · 2½ · 3 · 4 |
|---|---|
| Malzeme | ÇELİK |
| Basınç derecesi | Sınıf 125 Sınıf 150 Sınıf 300 |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| Koruma derecesi | IP 54 |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Model numarası | SVI II |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | 10~150mm 0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |