| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Koruma seviyesi | IP66 |
|---|---|
| Ölü bant ayarı | Farklı Uygulamaları Barındırmak İçin Ayarlanabilir Ölü Bant |
| Teşhis işlevi | Arızaları ve Cihaz Durumunu Otomatik Olarak Algılayabilir, Uyarı ve Arıza İstemi Bilgileri Sağlayabi |
| Yerel ekran | Mevcut Analog Giriş Değeri, Çıkış Değeri, Set Değeri ve Cihaz Durum Bilgilerini Görüntüleyebilen 4 h |
| Güç kaynağı | 12-42V DC Güç Kaynağı |
| Giriş sinyali | 4-20mA DC, 1-5V DC, 0-10V DC, HART Protokolü, Vb. |
|---|---|
| Koruma seviyesi | IP66 |
| Teşhis işlevi | Arızaları ve Cihaz Durumunu Otomatik Olarak Algılayabilir, Uyarı ve Arıza İstemi Bilgileri Sağlayabi |
| Kesinlik | Nominal Koşullarda %0,075'e Kadar |
| Ölü bant ayarı | Farklı Uygulamaları Barındırmak İçin Ayarlanabilir Ölü Bant |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40 ℃ ila 70 ℃ |
|---|---|
| Dijital iletişim arayüzü | Opsiyonel RS485 Modbus RTU veya FOUNDATION Fieldbus Arayüzü |
| Koruma seviyesi | IP66 |
| Ölü bant ayarı | Farklı Uygulamaları Barındırmak İçin Ayarlanabilir Ölü Bant |
| Teşhis işlevi | Arızaları ve Cihaz Durumunu Otomatik Olarak Algılayabilir, Uyarı ve Arıza İstemi Bilgileri Sağlayabi |
| ekran | Mevcut Konumu, Güç Durumunu ve Diğer Bilgileri Görüntüleyebilen LCD Ekran |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -20°C ~ +70°C |
| Maksimum çıkış torku | 600 Nm |
| Yükleme metodu | Braket veya Flanş Montajı |
| Güç kaynağı | 4V DC, 120V AC veya 240V AC |
| Ağırlık | 3,5 kg |
|---|---|
| Maksimum çıkış torku | 600 Nm |
| Nominal basıncı | Maksimum 10 Bar |
| ekran | Mevcut Konumu, Güç Durumunu ve Diğer Bilgileri Görüntüleyebilen LCD Ekran |
| Güç kaynağı | 4V DC, 120V AC veya 240V AC |
| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Incendive Olmayan, Toz Sertifikaları CSA, FM, ATEX, IECEx, C |
|---|---|
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| iletişim protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri arabirimi | Kablolu |
| Teşhis | No |
| PGiriş Sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Sertifikalar | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Model numarası | 3582i |