| Uygulama | LNG, Hava Ayrılması, Petrokimyasallar |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Basınç Değeri | ANSI 150 ~ 600, PN16 ~ 40 |
| Aktüatör | Çok yaylı pnömatik diyafram aktüatörü |
| Nominal boyut | DN80 ~ DN400 |
| Modeli | 500D VEKTÖR D Kırpma |
|---|---|
| Trim Tasarımı | Seviye 40'a kadar çok kademeli basınç düşürücü trim |
| Malzemeler | SUS410SS, SUS630, SUS316, INCONEL |
| Akış özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Menzillenebilirlik | 50:1 ~ 20:1 |
| Konumlandırma doğruluğu | Tipik olarak ±%0,5 |
|---|---|
| Güç kaynağı gerilimi | 24VDC veya 110-240VAC |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ila +85°C |
| Montaj | Dikey veya Askılı Montaj Seçenekleri |
| Aksesuarlar | Aşırı Yük Koruması, Manuel Çalıştırma, Koruyucu Kapak Ve Geçiş Plakası |
| Data Interface | Wired |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Mounting Type | Integral Mounted |
| Supply Media | Air, Non Corrosive Gas |
| Input Signal | Electric |
| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Özel Destek | OEM |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Model numarası | DVC6200 |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Garanti | 1 yıl |
| Aksesuarlar | Aşırı Yük Koruması, Manuel Çalıştırma, Koruyucu Kapak Ve Geçiş Plakası |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu | Tipik olarak ±%0,5 |
| Valf strok aralığı | Tipik olarak 20 mm, 40 mm, 60 mm veya 100 mm |
| Montaj | Dikey veya Askılı Montaj Seçenekleri |
| Çıkış sinyali | Tipik olarak 4-20mA veya 0-10VDC |
| Histerezis | ≤0,3 % |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |