| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
|---|---|
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Hayır. |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -29°C -120°C |
|---|---|
| Operasyonel basınç aralığı | ANSI Sınıfı 150 |
| Bağlantı Noktası Boyutu | 3/4''~8'' |
| Tip | Astarlı Kontrol Vanası |
| Gövde Malzemesi | F46 veya PFA ile kaplı WCB |
| Tip | Üç Yollu Kontrol Vanası |
|---|---|
| Boyut | 1" ~ 22" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 600 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Ürün Açıklaması | Kompakt, hafif, yüksek performanslı basınç düşürücü vanalar. |
|---|---|
| Basınç Ayar Aralığı | Mevcut aralıklar: 5-40 psi / 5-100 psi (0,35-2,8 bar / 0,35-7 bar). |
| Maksimum Giriş Basıncı Değeri | Maksimum 210 psi (1,5 MPa, 15 bar). |
| Filtre öğesi | Sinterlenmiş gözenekli polietilen, 5 mikron filtreleme derecesi. |
| Bağlantı | Standart 1/4 NPT veya Rc bağlantıları. |
| Ürün Adı | KOSO EPA801 Akıllı Konumlandırıcı Electro Pnömatik Konumlandırıcı |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| Model | EPA801 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Başvuru | genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | orta sıcaklık |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
|---|---|
| Model numarası | SVI3 Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Baskı uygulamak | 20 ila 120psi |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Teşhis | Pozisyoner Tanılaması;Gelişmiş Tanılama;Çevrimiçi Valf Tanılaması |
| Uygulama | LNG, Hava Ayrılması, Petrokimyasallar |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Basınç Değeri | ANSI 150 ~ 600, PN16 ~ 40 |
| Aktüatör | Çok yaylı pnömatik diyafram aktüatörü |
| Nominal boyut | DN80 ~ DN400 |
| Modeli | 500D VEKTÖR D Kırpma |
|---|---|
| Trim Tasarımı | Seviye 40'a kadar çok kademeli basınç düşürücü trim |
| Malzemeler | SUS410SS, SUS630, SUS316, INCONEL |
| Akış özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Menzillenebilirlik | 50:1 ~ 20:1 |