| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
|---|---|
| Modeli | Değişir |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Protokol | HART |
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Ürün Adı | Basınç kontrol valfi EDP300 serisi akıllı pozisyoner için Position Master ABB dijital valf pozisyone |
|---|---|
| Marka | ABB |
| Model | EDP300 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | basınç regülatörleri |
| Min/Max akım | 3,2 mA/24 mA |
|---|---|
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
| Ürün Adı | Masoneilan Valve Positioner |
| Çevre sıcaklığı | -40 ila 85°C (-40 ila 185°F) |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Neles NE700/NP700 valf pozisyoner |
|---|---|
| SERİS NE 700 Tipi | Elektropneumatik Valf Pozisyoner |
| SERİSİ NP 700 Tipi | Pnömatik Valf Yerleştiricisi |
| Seri NE 700 Giriş | 4 - 20 Ma |
| Seri NP 700 Giriş | 0,2 - 1 bar |
| Ürün adı | 3766,3767 Valve Positioner ile samson kontrol valfi |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | XYZ-123 |
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Tork | 34 ~ 13500nm |
| Ürün adı | rotork RC pnömatik valf aktüatörlü ve flowserve 3200MD valf konumlandırıcılı KOSO 300W kontrol valfi |
|---|---|
| modeli | Küresel Vana |
| ortam sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Baskı yapmak | Yüksek basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55°C (-4 ila 122°F) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Başvuru | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| Giriş sinyali | 3-15 psi |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | 0-60 ℃ |
| Bağlantı türü | Flanş, Diş, Soket |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik |
| Tip | Pnömatik |
| Product name | Samson 3241 Pneumatic control valve with Fisher 3582i digital positioner |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3222 serisi |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Boyut | DN 15 ila DN 50 G ½ ila G 1 |