| Ürün adı | Basınç kontrol valfi EDP300 serisi akıllı konumlandırıcı için Konum Ana ABB dijital valf konumlandır |
|---|---|
| Marka | ABB |
| modeli | EDP300 |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | basınç düzenleyiciler |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Teşhis | - Evet. |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Besleme Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Nitelikli nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Yalıtım direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Ürün Adı | Masoneilan Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Teşhis | Standart teşhis; gelişmiş teşhis |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Özellikleri | Temassız Konum Algılama Teknolojisi |
| Montaj | Doğrusal (gövde) veya Döner (ISO 5211) Aktüatörlere Doğrudan Montaj |
|---|---|
| Besleme Havası Bağlantısı | 1/4" NPT (ortak) |
| Malzemeler (Gövde) | Alüminyum, Paslanmaz Çelik veya Kaplamalı Dökme Demir |
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Ürün adı | Pnömatik aktüatörü kontrol etmek için Samson tipi 3963 çek valf |
|---|---|
| tasarlamak | Kanatlı / nozul tertibatlı ve destek valfli solenoid |
| Koruma derecesi | Filtreli IP 54 / filtre çek valfli IP 65 |
| kuşatma | Poliamid PA 6-3-T-GF35, siyah |
| Diyaframlar | Kloropren kauçuk 57 Cr 868 (-20 ila +80 ° C) |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
|---|---|
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
| Ağırlık | 8,3 Pound (3,9 Kg) Alüminyum 20,5 Pound (9,3 Kg) Paslanmaz Çelik |
| tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Product name | Fisher Gulde HART Electro Pneumatic 3800SA Digital Valve Positioner Emerson with Chinese Control Valve and Asco Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Fisher |
| Model | 3800SA |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve style | positioner |
| Product Name | Flowserve 520MD Digital Valve Positioner |
|---|---|
| Humidity | 0-100% Non-condensing |
| Voltage supply (maximum) | 30 VDC |
| Weight of valve positioner | 3.5 kg |
| Repeatability | < 0.25% |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| İletişim Platformu | HART |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |