| Tip | Elektro-Pnömatik / Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Tehlikeli alan onayları | ATEX, IECEx, FM, CSA (Sertifikalı Modeller için) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila+450°C |
| iletişim protokolü | Profibus |
|---|---|
| Max Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Montaj tipi | Montaj tipi |
| Konum kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık / Kapalı |
| Medya Temini | Hava, Doğalgaz, Azot |
| Marka | SAMSON |
|---|---|
| Model | Elektropnömatik 3730-3 Pozisyoner |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| iletişim | SERT İletişim |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Vana Tipi | Pnömatik Kontrol Vanası |
|---|---|
| Valf konumlandırıcı | Flowserve 3200MD |
| Akış Özellikleri | Değiştirilmiş eşit yüzde, doğrusal |
| Çalışma sıcaklığı | Düşük sıcaklık (-40F), yüksek sıcaklık (250F) |
| Malzeme | Karbon Çeliği, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Sıcaklık Aralığı | Modele bağlı (ortak 18–113 °C) |
|---|---|
| Ayar noktası doğruluğu | ±2–3 °C |
| Basınç Değeri | 10–16 bar'a kadar (modele bağlı) |
| Gövde Malzemesi | Dökme demir, bronz, paslanmaz çelik |
| Bağlantılar | Flanşlı veya Dişli |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Başvuru | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Uygulama | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ürün Adı | Samson 3251 kontrol vanası ve 3271/3277 |
| Özel Destek | OEM |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Giriş sinyali | 3-15 psi |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 3-15 psi |
| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
| Valf Boyutu | 1/2-2 İnç |
| Tip | Pnömatik |
| Nem Aralığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
|---|---|
| Kesinlik | Aralığın ±%0,2'si |
| Ürün adı | Kontrol Vanası Konumlandırıcı |
| vuruş uzunluğu | 0-100mm |
| Ağırlık | 2kg |